Strategilo

Teenused

Pakume digiturunduse teenuseid, mis on suunatud teie ettevõtte digitaalse kohaloleku tugevdamisele ja eesmärkide saavutamisele.

Turundusjuhi teenus​

Kas Sinu ettevõtte vajab turundusjuhti igapäevasel enda majja või saame pakkuda turundusjuhi teenust ja optimeerida Sinu ettevõtte kulusid? Koostöös kliendiga loome turundusplaani vastavalt vajadusele. Eesmärgistame tegevused ja analüüsime neid pidevalt. Turundusjuhi teenusega saate endale terve teami oma ala proffe, kes igapäevaselt aitavad lahendada teie turundusküsimusi. Sinu sotsiaalmeedia kontod on aktiivsed, jooksvad küsimused saavad kiire vastuse ja silmad hoitakse avatuna nii ööl, kui päeval, et leida nutikaid lahendusi.

Veebilehed

Hästi toimiv veebisait on teie ettevõtte nähtavaks muutmisel ja tulude suurendamisel ülioluline. Ilma hea veebisaidita on muud digitegevused kasutud, kuna halb või ebapiisav veebisait ei ärata potentsiaalsetes klientides usaldust, takistades neil päringuid või oste sooritamastSeetõttu on hädavajalik luua veebileht, mis vastaks klientide ootustele, käitumisele ning pakutavate toodete või teenuste ainulaadsetele omadustele. Klientide vajadusi rahuldav veebisait võib aidata saada püsikliente, meelitada ligi uusi külastajaid ja suurendada bränditeadlikkust, mis toob lõpuks kaasa suurema kasumi

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia erinevad platvormid vajavad pidevat sisu, et oma klientidel silme ees olla ja mitte ära kaduda. Selleks on vaja luua neid kõnetavaid postitusi ilusa visuaali ja kindla rütmiga. Selleks et Sinu sotsiaalmeedia sõnumid jõuaks kaugemale olemasolevast jälgijakonnast on vaja seda osavalt suunata. Teha nutikaid reklaame ja laiendada auditooriumit.

Kampaaniate loomine

Aitame luua nii lühikesi müügikampaaniad, kui pikaajalisemad meediakampaaniad. Alustame toote analüüsist ja sihtgruppide uuringust. Vastavalt sihtrühmadele loome meediaplaani ja kõnetame neid kohas, kus nad enamasti sisu tarbivad. Strateegiliselt läbi mõeldud ja paika pandud meediaplaan annab pikaajalisema vaate, kuhu oma teenuse või tootega liigud.

Disain

Graafiline disain, reklaammaterjalide kujundamine. Olgu selleks sotsiaalmeediasse minev visuaal või trükki jõudev, siis loome Sinu brändi iseloomustava disaini. (Paneme kodukale Nordic Foodi voldiku näidise)

Foto ja video

Tootefotost kuni reklaamklipini. Aitame välja, kui vajad tootefoto, mis on kvaliteetne ja kajastab Sinu brändi olemust või vajad TV reklaami, siis saame aidata.

Google Ads

Olge nähtavad siis, kui inimesed otsivad seda, mida teie pakuteGoogle on koht, kus inimesed otsivad teavet selle kohta, mida teha, kuhu minna ja mida osta. Teie reklaam võib Google'is ilmuda täpselt sel hetkel, kui keegi otsib samasuguseid tooteid või teenuseid, mida teie pakute.Hästi ajastatud reklaam võib inimesed väärtuslikeks klientideks muuta, olgu nad siis mobiilseadmes või arvutis.

Influencer turundus

See on kõige kiiremini kasvavaid turundussuundi: kui 2020. aastal oli selle maht 8 miljardit dollarit, siis 2022. aastaks ennustatakse valdkonna kasvu 15 miljardi dollarini.Kuidas leida just Sinu brändiga sobivad influencereid ning kuidas neile tasuda ja kuidas seda kõike mõõta?

AI Turundus

AI eesmärk on muuta turundust tõhusamaks, isikupärasemaks ja mõõdetavamaks. Tehisintellektil (AI) põhinev turundus on turundusstrateegiate ja -kampaaniate automatiseerimiseks ja optimeerimiseks tehisintellekti tehnoloogia kasutamine. See hõlmab andmete analüüsimist, sihtrühma tuvastamist, sisu loomist, reklaamide paigutamist ja tulemuste jälgimist.